Skocz do treści

mgr Iwona Stachura

Pomysłodawca, założyciel i właściciel Gabinetu 7 Zmysłów w Skarżysku-Kamiennej. Pedagog i wieloletni pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, specjalizuje się w diagnozie rozwoju psychomotorycznego dzieci, diagnozie dysleksji oraz terapii metodą integracji sensorycznej. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie (studia magisterskie z zakresu oligofrenopedagogiki). Ukończyła studia podyplomowe z zakresu: diagnozy, rewalidacji, terapii dzieci ze spektrum autyzmu i Zespołu Aspergera oraz terapii psychopedagogicznej (AP w Krakowie). Doświadczenie zdobyła pracując jako wolontariusz w ośrodku terapeutycznym dla dzieci niepełnosprawnych w Warszawie, specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym oraz poradni psychologiczno- pedagogicznej. Wieloletni członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej w Warszawie. Uwielbia pracować z dziećmi i wspierać ich rodziców. Prywatnie wielbicielka poezji, nietypowych książek, kocha zwierzęta i żeglowanie.

kontakt terapia i diagnoza: 694836875 lub tutaj

mgr Paulina Sarba

Terapeuta integracji sensorycznej.

kontakt terapia: tutaj

mgr Paulina Kozera

Terapeuta integracji sensorycznej.

kontakt terapia: tutaj

mgr Marzena Kuś

Pedagog specjalny, resocjalizacyjny, trener TUS, trener Treningu Edukreatywności i Treningu 1-2-1 (one-two-one), terapeuta pedagogiczny, doradca zawodowy. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego (rehabilitacja dzieci z różnymi dysfunkcjami rozwojowymi). Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym, Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym – jako pedagog, terapeuta pedagogiczny oraz w szkole podstawowej jako nauczyciel, pedagog, terapeuta pedagogiczny. Stale rozwija swój warsztat pracy. Na co dzień miłośniczka kwiatów i książek historycznych.

kontakt terapia: 606 962 488 lub tutaj

mgr Bartosz Rybienik

Psycholog i diagnosta, od wielu lat specjalizuje się w pracy z dziećmi. Pracował m.in w domu dziecka, jako wolontariusz na oddziale onkologicznym i oddziale rehabilitacji neurologicznej CMUJ w Krakowie, także w specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym. Jest absolwentem KUL(psychologia kliniczna) i UJ (studia podyplomowe). Pracował także jako doradca edukacyjny, psycholog uczelniany, wykładowca oraz wieloletni pracownik służby zdrowia w diagnozie i terapii osób uzależnionych od narkotyków. Prywatnie gadżeciarz, pasjonat sportów samochodowych i miłośnik powieści kryminalnych.

kontakt do psychologa (najlepiej przez SMS): 791990091
psychologskarzysko.pl

mgr Aleksandra Rzepkowska

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Pedagogika z Logopedią oraz oligofrenopedagogiki. Pracuje jako logopeda w przedszkolach i szkole. Cały czas poszerza swój warsztat pracy i wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Prowadzi zajęcia mające na celu stymulowanie rozwoju dziecka przed podjęciem obowiązku szkolnego. Uważa, że najważniejsze jest holistyczne oraz indywidualne podejście do pacjenta-należy wspierać i stymulować wszystkie funkcje poznawcze, aby rozwój dziecka przebiegał harmonijnie.

kontakt do logopedy: 502 364 890 lub tutaj